Apžvalga: kosmetiniai stebuklai arba tiesiog „Hocus Pocus“

Godą ir Akvilę iš „Hocus Pocus“ (org. hocus poɔus) pažinojau dar tuomet, kai jų kosmetiniai stebuklai kabojo ant debesies. Tačiau Goda visuomet pasižymėjo preciziškumu ir visišku pasinėrimu į tai, ką mėgsta – anuomet prisimenu ją kaip veganinių šedevrų sau ir kitiems autorę. Tiesa, ir šiandien jų virtuvė yra didis estetikos ir pasigardžiavimo poligonas, tačiau dabar noriu papasakoti apie kitus du stebuklus, kurie visuomet pavyksta, kai užsuki į hocuspocus.lt.

1. Londonietiška kosmetika – natūrali, veiksminga ir žaviai hipsteriška

„Hocus Pocus“ prekiauja Londone gimusia švaria „Naturallythinking“ kosmetika (kremai, aliejai, eteriniai aliejai), kuri pagaminta iš grynų aliejų, neturi parabenų, sintetinių medžiagų. Maža to, kompanija savo produktų nebando su gyvūnais, patys augina, ką gali užauginti savo, arba perka iš sąžiningų tiekėjų.

Tai, ką kompanija sako apie save. Vertybės.

Tai, ką kompanija sako apie save. Vertybės.

Kompanijos pakuotės visiškai perdirbamos, o piešiniai ir aprašai yra kažkas tarp miestietiško minimalizmo ir gamtos poezijos – lyg iš enciklopedijos piešti augalai puikiai dera su ranka rašyta naudojimo instrukcija. Nuostabu.

Ir dar vienas svarbus momentas: atkreipkite dėmesį į kainas (veido kremas 50 ml – 17 Eur, kremas kūnui 200 ml – beveik 20 Eur). Už kokybę nepermokėti ir produkto gauti ne lašą, o visą normalią pakuotę šiandien yra kažkas tokio.

O štai tie nuostabūs bandytieji:

Priešraukšlinis kremas veidui su frankincensu ir mira – skalsus, greitai įsigeriantis, suteikiantis glotnumo. Puikus sausai odai ir dėmesingas raukšlelėms – jau kitą rytą oda būna minkšta it pagalvė.

Veido odos šveitiklis su gardenijų ekstraktu – kaukė ir šveitiklis viename. Odą šveičia trinti alyvuogių kauliukai, šviesina ir jaunina iš Polinezijos kilusi kvapnioji gardenija (Manoi de Tahiti). Yra ir kitų naudingų ingredientų, bet kvapas… Aš naudočiau vien tik dėl jo. Kaip ir kitą produktą…

Monoi de Tahiti sviestas kūnui – kakavos, taukmedžio sviestai ir kokosų aliejus, kuriame išmirkusios gardenijos, yra geriau nei puokštė gėlių. Egzotiškas kvapas ir puraus kremo jaukumas, į kurio glėbį norisi įsisukti po kiekvieno dušo. Ilgai išliekantis švelnumas ir prabanga – jei rašysiu toliau, imsiu kurti himnus.

2. Stebuklų pilnas siuntinys – aristokratiškas dėmesingumas ir dovanos

Siuntinių esu gavusi visokių. Vieni šalia prekės įdeda skanėstą, smilkalų ar skrajutę. Tačiau nuo „Hocus Pocus“ siuntinių man stoja širdis. Pakuoju juos viena, kad galėčiau netramdoma aikčioti, fotografuoti ir iš lėto žavėtis. Būtinai atverkite siuntinį ten, kur nurodyta – tuomet išvysite tikrą natiurmortą. Dėmesingai sukomponuoti, rankomis supakuoti ir vašku paženklinti keliauninkai, atrodo, gimsta antrą kartą: pamojus „Hocus Pocus“ šiuolaikiškas miestietis tampa iškiliu aristokratu.

Ar sakiau, kad ši stebuklinga transformacija vyksta Lietuvos vienkiemyje, Pempių kaime? Taip, Goda ir Akvilė gyvena, kuria ir savo kerus skleidžia iš ten. Tiesa, dar nespėjau papasakoti apie judviejų aistrą Prancūzijai, kvapus ir kvepalus, kuriuos irgi bandau. Tačiau, jaučiu, kad, vėlgi, galėčiau tik aikčioti – tegu apie natas ir jų nešamas pasąmonės vietas kalba kas nors kvalifikuotesnis. Arba nekalba. O kvepia. Pabandykite.

www.hocuspocus.lt
www.naturallythinking.com

Agnė
Susiję įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *