Apžvalga: „Mary Kay“ odą valantis šepetėlis

Skinvigorate

Odą valantis šepetėlis – dar vienas grožio išmislas, kurio niekam nereikia? Dar vienas gražus rinkodaros burbulas, kurį pučia visi, kas netingi: nuo kosmetikos iki buities technikos kompanijų?

Taip maniau aš, nes jau senokai ore jaučiau tą keistą susižavėjimo nuotaiką šiuo besisukančių šerelių įrenginiu. Ir kai iš vienos, po to iš kitos artimos draugės išgirdau jo naudą patvirtinančias šnekas, suklusau.

Gamintojų, savo arsenale turinčių odą valantį šepetėlį, yra tikrai ne vienas, ir jų kainos dramatiškai skiriasi. Todėl nusprendžiau imti viduriuką – nei per brangų, nei per pigų, bet būtinai kosmetikos gamintojo produktą. Todėl šiandien savo veidą prausiu ir masažuoju su „Mary Kay“ Skinvigorate šepetėliu.

Mano oda išties plona, jautri ir raustanti, todėl bet koks brūžavimas jai pavojingas. Tačiau kaip ir vaistą nuo nuodo skiria tik dozė, taip ir viską šiame gyvenime reikia naudoti saikingai.

Taigi, ką atradau ir ką supratau naudodama „Mary Kay“ šepetėlį?

sepetelis

– Mano oda sausa ir irzli, todėl jai užtenka prausiančio masažo 2-3 kartus per savaitę. Efektas niekur nepasimeta.

– Kadangi nenaudoju jokių šveitiklių ar giliai valančių kaukių, šepetėlis atvėrė akis – mano gana didelės veido poros išsivalė po dviejų kartų!

– Po pirmos savaitės kreminės pudros sluoksnis gulė nepalyginti lygiau, o krintanti šviesa nepagavo kokios odos atplaišėlės ar šerpetojimo. Sausaodės, taip būna? Man – nuolatos. Supratau, kad kai šepetėlis nuvalo užsistovėjusį raginį sluoksnį, oda tampa pastebimai glotnesnė.

– Tą odos glotnumą galima justi. Ji liečiant švelni, dingo grublėtumas. Atrodo, išsinėriau iš senos odos!

– Negyvas epidermis ne tik trukdo gražiai padengti kreminę pudrą, bet ir apsunkina kitų kosmetikos priemonių patekimą į odą. Štai kodėl dabar mano oda drėkinančius kremus tiesiog geria. Jie dingsta akimirksniu ir duoda wow! efektą.

Taigi, jei glaustai, šepetėlis netikėtai išsprendė ne vieną mano problemą: poras, odos šiurkštumą, apykaitos sutrikimą. Jis gerai prausia, masažuoja, valo. Jis moko vakarais neskubėti ir skirti laiko sau. Būti dėmesingai ir mylinčiai. Tai man buvo sunku iki šiol, o dabar aš to mokausi.

Agnė
Susiję įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *