Apžvalga: natūralūs blakstienų tušai

blakstienu_tusai

Bene kebliausios rekomendacijos, kurias tik galima gauti apie grožio priemones, yra susijusios su blakstienų tušais. Kai vienos giria vieną, kitos, žiūrėk, jam būtinai ras ką prikišti. Tačiau tai normalu, nes išpuošti tokias trapias ir žavias būtybes, kaip mūsų blakstienos, reikia kone tobulos priemonės. O jos paieškų sėkmė priklauso nuo mūsų dažymosi įpročių, lūkesčių ir, be abejo, pačių blakstienų ypatumų. Tad ir ši apžvalga te nebus jums verdiktas, o tik dar viena nuomonė, galbūt padėsianti apsispręsti.

green_people

Blakstienų tušas Green People Volumising (73 Lt, ekologiškas). Švari tušo sudėtis, praturtinta migdolų aliejumi ir taukmedžio sviestu neabejotinai naudinga akims ir blakstienoms. Deja, storesnių ir ilgesnių blakstienų juo išgauti nepavyko. Vos pirmieji brūkštelėjimai paliko keistą įspūdį – tušo konsistencija sausa, šepetėlis iš indelio išnyra su gumulėliais, kuriuos po to tenka vaikyti nuo blakstienų. Netgi antras sluoksnis, dengiamas volumising efektui sukurti, ne ypač guodžia – blakstienos lieka sausos, sunkiai formuojamos. Tiesa, tušas laikosi gana gerai, ir tai vienas ryškiausių jo privalumų.

benecos

Blakstienų tušas Benecos Maximum Volume (32 Lt, natūralus). Prieinamos kainos, geros sudėties, natūraliai dažantis ir blakstienas atskiriantis tušas turi tik vieną blogybę – prastai laikosi ir tepa paakius. Kiek ši savybė gali erzinti, priklauso nuo kiekvienos individualiai (pvz., akies anatomijos, kai blakstienos liečia vokus), tačiau prieš įsigydamos jį turėkite tai omenyje.

hauschka

Blakstienų tušas Dr. Hauschka Volume (kaina 85 Lt, ekologiškas). Bene tobuliausias bandytas ekologiškos kosmetikos tušas. Didelės apimties šepetėlis, klampios konsistencijos tušo masė gerai padengia blakstienas, pastorina ir nepalieka gumulėlių. Lyginant su kitais natūralios sudėties tušais, šis dengiasi ir laikosi kone idealiai. Ir jei trumpai apie sudėtį, tai – 10 balų. Ricinos aliejus, kininio arbatmedžio, nimbamedžio, akišveitės, rožių ekstraktai… Retai kur pamatysi tokį dėmesį akims.

lakshmi

Blakstienų tušas Lakshmi (kaina 52 Lt, natūralus). Laikosi gerai, spalva intensyvi, tačiau paties tušo konsistencija sausoka, šepetėlis palieka gumulėlius, tad reikia gerai pasidarbuoti norint viską iššukuoti. Nors naudojamas pirmą kartą (reikia tikėti), tušas neturi tos riebios ir minkštos konsistencijos, apgaubiančios blakstienas. Visa tai panašu į tą jausmą, kai bandai iškrapštyti paskutinius senojo tušo likučius.

Agnė
Susiję įrašai

Discussion about this post

  1. Jurgita sako:

    Esu bandžiusi tris iš aprašytųjų tušų, man labiausiai patiko Benecos- paryškina ilgas blakstienas, nesulipina, nelieka gumuliukų ant blakstienų, kaip kiti, nereikia šukuoti po to, o Benecos Maximum Length šepetėlis idealus. Ir asmeniškai man pakankamai gerai laikosi, jei verkt neprireikia :-)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *