Apžvalga: „Logona“ dvipusis lūpų pieštukas

lupu_dazai

Kai leidausi į naujų pavasarinių lūpdažių medžioklę, žinojau, kad mano būsimų aukų ratas spiesis ekologiškų ir natūralių parduotuvių oazėse. O tai reiškia, kad rinksiuosi ne iš keliolikos, kas visiškai normalu cheminėse grožio parduotuvėse, o iš kelių gamintojų produktų, ir pastarųjų spalvų variantai bus lengvai suskaičiuojami ant vienos rankos pirštų.

Tačiau nė numanyti negalėjau, kad atėjusi lūpdažio, išeisiu su lūpų pieštuku, atliekančiu tą pačią funkciją. Piešimas ant lūpų, vedžiojimas jų pieštuku man atrodė kažkoks senas, taupus mamų gražinimosi būdas. Kam tai, kai dabar yra blizgesių, skystų, kietų, pirštu tepamų dažų.

Todėl, kai tarp visų lūpų dekoravimo priemonių konsultantė įvardijo ir pieštuką, paskubomis jį atmečiau ir patraukiau matuotis minkštesnių dažų. Kaži, kaip viskas būtų pasibaigę, jei kuris iš jųjų atspalvių tąkart man būtų tikęs. Kol čepsėdama lūpomis ir vis labiau grimzdama į abejones staipiausi prieš stendo veidrodį, į rankas gavau anksčiau minėtąjį pieštuką. Sako, pabandykite. Pabandžiusi įsigijau.

„Logona“ dvipusis lūpų pieštukas

double lip pencils
Viena jo pusė tamsesnė ir dengia matine spalva, antroji – šviesesnė ir labiau spindinti. Pirmąja apvedžiojame lūpų kontūrą (tiktai nebus to baisaus 90-ųjų efekto!), o antrąja paspalviname viduriuką. Rezultatas – netikėtas. Aišku, lūpos nežėri ir nespindi, nėra riebios ir drėgnos, bet jausmas minkštas ir komfortiškas. Maža to, lūpos neatrodo išdžiūvusios, priešingai – netgi natūraliai ir sveikai rausvos. Puikus variantas puoštis biure ar ten, kur diskotekinio spindesio nereikia.

O jei norisi labiau sudrėkintų lūpų, pirma reiktų švelniai jas priliesti lūpų balzamu ar neutraliu blizgiu. Su jais pieštukas puikiai sutaria. Tiesa, sausasis variantas patrauklesnis tuo, kad geriau laikosi ir nepalieka subėgimo linijos tarp lūpų.

Spalvų paletė: 8 spalvos.

Eko skalė: natūralus, sertifikatas „Natrue“, 4 balai iš 10 (pagal duombazę „SkinDeep“, kai 0 – nepavojinga, 10 – labai pavojinga).

Kaina: apie 46 Lt (38 g), „Bioteka“.

INCI: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Ricinoleate, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Myristyl Myristate, Cera Alba (Beeswax), Mica, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Cetyl Alcohol, Myristyl Lactate, Alaria Esculenta Extract, Oxycoccus Palustris Seed Oil, Pyrus Malus (Apple) Seed Extract, Aroma (Flavour), Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Linalool, (Titanium Dioxide) CI 77891, (May contain) [ +/- (Iron Oxides) CI 77491, (Iron Oxides) CI 77492 , (Iron Oxides) CI 77499, (Manganese Violet) CI 77742, (Carmine) CI 75470.).

Agnė
Susiję įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *