Pasidaryk pati: kaukių terapija rankoms

ranku_kaukes

Švitrinėmis tampančios rankos – nebūtinai žvarbaus oro padarinys. Vitaminų trūkumas, netinkama mityba ir išsekimas visų pirma palieka žymes odoje. Rankų odai, matyt, pasisekė mažiausiai: dažnai drėkinama, markinama plovikliuose ir skalbikliuose ji sparčiausiai ima šerpetoti, rausti, trūkinėti.

Jei serganti oda – organizmo išsekimo rezultatas, visų pirma stiprinkite jį. Daugiau kokybiško maisto, stipria valia surėdyto dienos režimo, gydančių produktų (medaus, alijošiaus, žolelių) – ir jau po kelių dienų pastebėsite teigiamus pokyčius.

Gydydami vidų, kartu užsiimkite ir išorės terapija. Rankų odai gydyti rekomenduotinos vitamininės kaukės, kurias galima palikti kelioms valandoms ar visai nakčiai.

KAUKĖMS naudojame:

• medų
• aliejų
• citriną
• alaviją

Susimaišykite norimų sudėtinių dalių mišinį, pavyzdžiui, iš medaus ir šaltalankių (nakvišų ar agurklių) aliejaus. Jei oda neįtrūkusi, galima pasidaryti mišinį iš šiek tiek citrinos ir alavijo sulčių ir prieš naktį išsitrinti rankas. Puikiai susigeria, o rytą rezultatas stulbinantis!

Jei naudosite medų ir aliejų, rankas aptepkite storu sluoksniu, gerai įmasažuokite ir apsimaukite medvilnines pirštines (rasite specializuotose parduotuvėse prie remonto prekių). Kelių valandų kaukei galite naudoti ir polietilenines pirštines, išvengsite bet kokių dėmių.

Rankų odos kaukes geriausia daryti vakare, prieš miegą. Rankų nebeplaukite, jei liko riebus sluoksnis, jį tiesiog nuvalykite. Ypač veiksminga visą naktį laikoma kaukė, tačiau ja mėgaukitės tik mūvėdami kvėpuoti leidžiančias medvilnines pirštines. Keli tokie seansai ir rankas vėl bus malonu liesti.

Žymos: ,
Agnė
Susiję įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *