Pasidaryk pati: rožės serumas – trapiai odai ir sielai

damaskine roze

Kas gali būti moteriškesnio ir subtilesnio už rožę. Jos aromatu puošiasi prabangių kvepalų puokštės, rožių vandeniu gardinami desertai, aromaterapijoje visiškai atvirai kalbama apie afrodiziakines šio kvapo galias. Tačiau nuostabiausia, kad rožės poveikis visa apimantis: ji keičia jausmus, kūną, odą, ir net sunku nuspėti, nuo jos prisilietimo ar vien tik kvapo šie pokyčiai vyksta.

Rožių aliejus greičiausia buvo pirmasis, išgautas iš gėlės žiedo. Jis ypatingai brangus, nes trapiems žiedams paveikti reikalingos švelnios ir kartu veiksmingos technologijos. Jų pagalba išspaustas lašas šio raudonojo aukso yra ypač kvapnus ir koncentruotas, todėl vos vienas kitas grožio priemonėje daro stebuklus.

Rožių kvapas gydo emocines žaizdas, išsiskyrimo skausmą, grąžina gyvybines jėgas. Taip pat rožės veikia ir odą: drėkina, ramina, gydo uždegimus, atitolina senėjimo procesus. Gaivinantis, budinantis ir tonizuojantis rožių aliejus tinka visų tipų odai, tačiau ypač pravartus sausai, jautriai ir stangrumą praradusiai odai. Derinamas su rožių vandeniu ir kitais stipriai regeneruojančiais aliejais jis tampa puikiu odos jaunytės serumu, įžiebiančiu odos spindesį.

Rožių serumas

Simondsijų aliejus
Erškėtrožių aliejus
Šaltalankių uogų aliejus
Rožių hidrolatas
Damaskinių rožių otas
Rozmarinų ekstraktas
Augalinis vitaminas E
Ekologiškas skystas emulsiklis (nebūtinai)

roziu_pienelis

Erškėtrožių aliejus stangrina, regeneruoja ir atgaivina papilkėjusią odą, šaltalankiai – minkština, gydo ir yra vieni stipriausių antioksidantų. Rozmarinų ekstraktas pasižymi stipriomis antibakterinėmis savybėmis ir kartu su vitaminu E saugo odą nuo ankstyvo senėjimo. Visi šie grožio mililitrai, ištirpę odai imliame simondsijų aliejuje ir praturtinti rožių substancijomis labai moteriškai ir paslaptingai kreipia trapų grožį jaunystės ir švytėjimo link.

Agnė
Susiję įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *