Patarimai: grožio priemonės iš sodos

soda

Daugelį dalykų iš virtuvės yra įprasta naudoti grožio procedūroms. Pavyzdžiui, citrina, kiaušinis, medus. Vadinasi, galima išvesti paralelę: ką drįsti suvalgyti, tą gali aukoti ir grožiui. Šį kartą ant grožio aukuro – soda. Apie ją pavyko sužinoti kai ką įdomaus.

Soda pasižymi antiseptinėmis, virusus ir grybelius naikinančiomis savybėmis, todėl ypač tinka riebiai, probleminei odai. Nepaisant to, ji gali būti drąsiai bandoma ir ant jautrios odos – nedideli kiekiai ir trumpas laikymo momentas odą paverčia skaisčia, švaria ir prižiūrėta.

Visų pirma, ką galima nuveikti su soda yra panaudoti ją kaip odos šveitiklį. Jei išradingos šeimininkės jau nuo seno kriaukles šveičia soda, tą patį magišką triuką galima atlikti ir odai. Taigi paprasta ir lengva: soda, vanduo ir turime kuo pašalinti paviršinius nešvarumus.

Jei trūksta idėjų, kuo švelniai prausti veidą vakarais, išbandykite tokį mišinį su soda: į delną įpilkite 1 šaukštelį kokybiško medaus, pridėkite 1 šaukštelį sodos, viską sumaišykite ir švelniai pamasažuokite veidą. Jei norite, galite palaikyti minutę, o tada nuplaukite vandeniu. Toks ploviklis puikiai gaivins, švelnins odą ir tuo pačiu padės išvengti užsikimšusių porų bei spuogų.

Beje, pavienius spuogelius gerai veikia džiovinantis sodos efektas. Pasigaminkite tirštą pastą iš sodos ir vandens ir užtepkite tiesiai ant nelaukto išsišokėlio.

Sodos ir vandens mišiniu tinka plauti plaukus, ypač tuos, kurie linkę riebaluotis. Stiklinėje vandens ištirpinkite šaukštelį sodos, užpilkite ant drėgnų plaukų, gerai išplaukite ir išskalaukite. Toks mišinys gerai šalina nešvarumus, nuplauna riebalus, naudotas plaukų modeliavimo priemones.

Ir pabaigai – natūralaus dezodoranto receptas. Į seną pudrinę ar kitą patogų indelį įdėkite 4 šaukštelius sodos, įlašinkite 1 lašelį mėgstamo eterinio aliejaus ir kempinėle ar šepetėliu papudruokite pažastis. Tokį dezodorantą galima nešiotis rankinėje ir pasinaudoti, kada vėl prireikia.

Agnė
Susiję įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *