Pasidaryk pati: atspalvį suteikiantis aliejus VASARA

saules kremas

Vasara – gražios odos metas. Tai bene vienintelė proga metuose į šalį padėti kremines pudras, skaistalus bei kitokius dangalus ir leisti odai atsigerti saulės. Jos lengvam prisilietimui pajusti tiks lengvas ir vasariškas aliejus su šaltalankiu, kuris ne tik paruoš odą draugystei su saule, bet ir švelniai tai paryškins. Išbandykite!

Atspalvį suteikiantis aliejus VASARA

10 ml kokosų aliejaus
2 ml šaltalankių aliejaus*
2,5 ml sezamų aliejaus
2,5 ml simondsijų (jojobos) aliejaus
2,5 ml medetkų fitolio
4 lašai levandų eterinio aliejaus

saltalankis
Lengvą, natūraliai bronzinį atspalvį odai suteikia mišinyje esantis nerafinuotas, šalto spaudimo šaltalankių aliejus. Turintis didelį karotinoidų ir vitamino E kiekį šis aliejus labai tinka pavargusiai, išblyškusiai, linkusiai rausti odai, nes puikiai gydo sudirgimus, atkuria elastingumą ir grąžina sveiką švytėjimą. Sodriai geltonas aliejus greitai įsigeria, kartu su juo − ir spalva, tačiau naudojant reguliariai oda įgauna lengvo rusvumo, kurį pastebėsite tik jūs pačios.

Kokosų, sezamų, simondsijų aliejai yra pagrindiniai vasaros aliejai, ruošiantys odą saulės vonioms ir natūraliai ją saugantys nuo kenksmingų spindulių (tačiau jie nepakeičia kremų su saulės filtrais). Kokosas šiek tiek vėsina, maloniai kvepia ir greitai įsigeria, sezamas giliai drėkina, padeda atsigauti po saulės vonių, simondsijų aliejus maitina ir regeneruoja.

Namie gaminta medetkų ištrauka saulėgrąžų aliejuje (fitolis) ir levandų eterinis aliejus mažina uždegimus, ramina saulės pažeistą odą, skatina jos regeneraciją.

Vasarą, kai saulės daug, o mes tik pradedame ją pamilti, šis mišinys sustiprins odos apsauginį sluoksnį ir taps nuostabus abiejų pusių sąjungininkas.

* Pastaba: prieš ruošdamos mišinį šaltalankių aliejų išbandykite ant odos. Tirštesnis, labiau koncentruotas turės daugiau dažančių pigmentų, tad mišinyje tokio aliejaus naudokite mažiau. Jei gavote ryškų mišinį, užtepusios ant odos palaukite, kol įsigers. Tuomet aliejus neteps audinių, o spalva bus blyškesnė.

Agnė
Susiję įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *