Pasidaryk pati: sausos odos aliejus MINKŠTUMAS

sausos_odos_aliejus

Tikiu, kad riba tarp „žinoti“ ir „pamėgti“ yra peržengiama vienu būdu – išbandžius. Būtent todėl kviečiu į tikrą pažintį su namuose kurtu grožio mišiniu sausai odai, kurį pasigaminti itin paprasta.

Grožio aliejus MINKŠTUMAS (sausai odai)

20 ml sezamų aliejaus
5 ml simondsijų aliejaus
5 ml ramunėlių fitolio
5 lašai levandų e.a.

misinio_gamyba

Pagrindinis veikėjas šiame mišinyje − sezamų aliejus. Nors jis klampesnis nei kiti baziniai aliejai, tačiau kaip joks kitas geba greitai ir giliai prasibrauti į tolimiausius odos sluoksnius. Patekęs į odą sezamų aliejus imasi ypatingos grožio funkcijos – valyti ją iš vidaus. Visi nešvarumai, kenksmingos medžiagos iškyla į paviršių ir pasišalina, o vos po kelių dienų oda pasikeičia neatpažįstamai – tampa minkšta, švelni ir lygesnė.

Grožio mišinį papildo simondsijų (jojobos) aliejus, kuris dar labiau sustiprina pagrindinio aliejaus funkciją – valyti ir maitinti. Simondsijų aliejus savo sudėtimi yra labai artimas odos riebalams, todėl lengvai į ją patenka, o išsausėjusią ir suglebusią tuoj pat pamaitina ir išlygina.

Ramunėlių fitolis (namuose gaminta ištrauka šalto spaudimo saulėgrąžų aliejuje) atsakingas už odos sudirgimų, žaizdelių, spuogelių gydymą. Ramunėlės turi priešuždegiminių ir antiseptinių savybių, o tai efektyviai ramina odą ir skatina ją atsinaujinti.

Mišinio kompoziciją užbaigia tikrųjų levandų eterinis aliejus, apdovanojantis mišinį ramybe dvelkiančiu aromatu. Levandų eterinis aliejus yra vienas saugiausių eterinių, kurį galima tepti tiesiai ant odos. Keli jo lašai mišinyje gydo infekcines ligas, alergijas, niežulį, randus, sėkmingai įveikia net aknę, psoriazę ir egzemą.

Šį grožio mišinį ypač pravartu naudoti vasarą. Sezamo aliejus apsaugo nuo kenksmingų saulės spindulių, o kiti mišinio elementai padeda atsigauti karščio nualintai odai.

Kaip naudoti: ryte ir vakare švarų ir dar drėgną veidą lengvai patepkite nedideliu kiekiu aliejaus. Leiskite įsigerti. Tinka visam kūnui po dušo ar vonios.

Agnė
Susiję įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *