Pasidaryk pati: žolelių tonikas veidui

ramuneles

Odos gaivinimas ir pašlakstymas kažkuo yra viena iš vakarinių odos valymo procedūrų, kurią praleidus bent jau mane tiesiog fiziškai tempia atgal vonion. Išlepau taip, kad to paties drėgmės gurkšnio ima trūkti ir rytais. Tiesa, atsikėlusi odą budinu lengvu terminiu šoku – ledukais arba, kai vien nuo minties šiurpsta oda, tų pačių ledukų tirpsmo vandeniu. O kuo odą girdyti vakare?

Ogi tuo pačiu. Tik šilta, ypač koncentruota žolelių ištrauka. Savo mėgstamą vaistažolę galite tiesiog užpilti verdančiu vandeniu ir, palaikiusios ne mažiau kaip pusvalandį, nukošti ir naudoti. Tai žolelių užpilas.

Kadangi verdantis vanduo užmuša daugelį vertingų vaistažolių medžiagų, galite išbandyti ir kitą būdą. Užpilkite žoleles kambario temperatūros vandeniu, šį indą įstatykite į kitą indą su vandeniu ir apie 15-20 min. kaitinkite ant silpnos ugnies. Gausite tikrą žolelių nuovirą.

Šios vandeninės ištraukos puikai tinka visam prausimosi ritualui užbaigti – švarų veidą gausiai sudrėkinkite jose suvilgytu vatos tamponėliu ir jokiu būdu nenuvalykite. Leiskite odai pačiai nudžiūti ir tik belikus paskutiniams lašeliams odą lengvai įtrinkite aliejumi. Neturite aliejaus ar darote odos išeiginę? Ramia širdimi keliaukite tiesiai į lovą.

Tiesa, tokių ištraukų nelaikykite ilgiau nei dvi dienas. Bent jau aš pasiruošiu vieną iš vakaro, panaudojusi palieku per naktį šaldytuve, o iš ryto pabaigiu.

Kokias žoleles savo odai pasirinkti, rasite čia.

Agnė
Susiję įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *