Pasidaryk pati: naminis makiažo valiklis

akiu_makiazo_valiklis
Šio namie gaminto makiažo valiklio sudedamosios dalys gali būti pačios įvairiausios, tačiau tikrai reikės šių rūšių ingredientų: pasirinkto nerafinuoto ir šalto spaudimo aliejaus, vaško (bičių ar emulsinio) ir hidrolato. Tokia formulė paprastai naudojama rankų darbo kremams gaminti, tačiau ją supaprastinę ir atsisakę daugelio prabangių sudėtinių dalių, gausime tiesiog veiksmingą makiažo valiklį.

Savajam valikliui naudojau tai, kas tuo metu pasitaikė po ranka: medetkų fitolį, levandų hidrolatą ir emulsinį vašką. Gaminant tokį kiekį, kurio užteks ilgiau nei 2-3 dienoms, reikės ir kelių lašiukų vitamino E arba kito natūralaus konservanto.

valiklis

Receptas daugmaž toks:

apie 2 g emulsinio vaško (galima ir mažiau)
10 ml (2 arbat. š.) medetkų fitolio
15 ml (2,5 arbat. š.) levandų vandens
3 lašai vitamino E

emulsinis_vaskas_aliejuje                              maisome

Visų pirma reikia sumaišyti emulsinį vašką su medetkų fitoliu ir lengvai pašildyti indelį įstačius į kitą indą su kaitinamu vandeniu (maždaug iki 40 °C), kol balti vaško grūdeliai ištirps. Kartu tuo pat būdu pašildyti levandų vandenį ir šį supilti į pirmąjį mišinį. Kruopščiai maišyti, kol masė atvės. Įlašinti vitamino E ir viskas!

Kitas makiažo valiklio variantas:

• Grynas aliejus. Užsimerkite ir sudrėkinkite vieną akį, tuomet švelniai priglauskite aliejumi suvilgytą vatos gumulėlį ir lengvai patrinkite. Nuvalykite, atsimerkite ir imkitės kitos akies. Užbaigus aliejaus nuplauti nebūtina.

Agnė
Susiję įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *