Pasidaryk pati: masažo aliejus su afrodiziakais

masazas

Tai gali skambėti komerciškai, tačiau taip nėra. Kūno, vonios ir garinti skirtų aliejų, kvepalų gamyba žavi ir be etikečių „meilei“ ar „aistrai“, juolab, kad nėra tokios sudėtinės dalies, kuri garantuotai veiktų šiam tikslui. Todėl jau vien dėl smalsumo įdomu išuostyti ir susimaišyti to, kas nuo seno manyta, veikia priešingą lytį.

Pavieniui afrodiziakais laikomi eteriniai aliejai kvepia kas sau: vieni tvoksteli, kad net atšlyji, kiti švelniai garuoja pyragu ir namais, treti alsuoja gėlėmis, pavasariu, gaiva. Įvaldyti visą šią kvapų puokštę, deramai pajusti ir atskleisti kiekvieną aromatą – nelengvas uždavinys, tačiau iš viso pluošto išsirinkti bent kelis savo favoritus tikrai įmanoma.

bergamote

Bergamotė

Bergamotė, santalmedis, jazminas, levandos, pelargonijos.. Tai tie kvapai, kurie kvepia maloniai net vieni, be to, kas su kuo puikiai rišasi į vieną puokštę. Ypatingą žavesį skleidžantis santalmedis gali tapti pagrindine nata, o prie jo gerai dera šiek tiek aukštesnio skambesio citrusinė bergamotė. Kad visa tai nedvelktų tiesiog ramiu paprastumu į mišinį tinka pora lašų frankincenso, kuris visus pojūčius kilsteli virš kasdienybės.

Santalmedis

Masažinis aliejus su eteriniais aliejaus

50 ml migdolų aliejaus
12 lašų santalmedžio eterinio aliejaus
6 lašai bergamotės eterinio aliejaus
2 frankincenso eterinio aliejaus

Kvapas primena vasaros vėsą. Šiltas, šviesus, ramus, bet turintis subtilaus gylio, atsiveriančių erdvių vėsumos. Tik neaišku, ar jis ta subtiliąja kryptimi veikia, tačiau svarbiausia, kad kūrėjo nosį žavi. Greičiausia šio žavesio užtenka – ir jokių slaptų kerų čia nėra.

Agnė
Susiję įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *