Apžvalga: „Marmozel“ maitinantis veido kremas

bite

Tikiu, kad aikštingoms grožio priemonių vartotojoms įsiūlyti žolių ir aliejų mišinį darbiniu jo pavadinimu „kremas“ yra tolygu komercinei savižudybei. Produktas kelia per daug įtarimų: nuo etiketės iki konsistencijos, nuo kainos iki kokybės. Ir neįrodysi, o šios nepatikės, kad toks rankų darbo kremas yra kur kas vertingesnis už dvigubai ar trigubai kainuojančią chemiją iš prabangaus indelio.

Ką gi, reikia pasidžiaugti, kad šį rinkoje žiojintį nesusipratimą sėkmingai kažkas užkaišė. Kremas gražiai (ir dar kaip!) įpakuotas, aiškiai aprašytas, pardavinėjamas specializuotose ekologiškų prekių parduotuvėse ir kainuoja tiek, kad perki ir tiki nedvejodamas.

Išbandžiau ir pati: „Marmozel“ maitinantis veido kremas (44 Lt, 30 ml, „Biosala“).
Marmozel_kremas

Nors „Marmozel“ arkliukas – natūralūs kvepalai, niekas netrukdo, turint puikiais eterinių aliejų žinias, pridėti dar šiek tiek bičių vaško, gėlių vandens, bazinių aliejų ir užmaišyti nuostabų kremą. Kaip tarė, taip, matyt, ir padarė.

Kremas išėjo tikrai geras. Ryškiai geltonos spalvos, bičių ir saulės kvapo. Tekstūra sodri ir tiršta, tepasi kaip koks medus ir atrodo, kad juo „apsivelka“ visas veidas. Nors mano oda sausa, kremas neskuba įsigerti, ir tai iš dalies man patinka – jaučiu malonią apsaugą ir jokio tempimo visą dieną.

„Marmozel“ veido kūrinys tinka bene visų tipų odai, tačiau labiausiai gelbės tą, kuri jautri, vysta ir turi tam tikrų problemų. Atkuria odos riebalų balansą, regeneruoja, sudaro natūralią UV spindulių apsaugą.

Žodžiai žodžiais, bet poveikis iš tiesų džiugina. Jau po savaitės naudojimo pastebėjau gyjant smulkius odos pažeidimus, blankstant randelius ir lygėjant pačiai odai. Paprastai negaliu pasigirti tvarka ant savo veido: čia nuolat kas nors iškyla, parausta, o dar aš – neiškenčiu neprikišusi rankų. Dabar tokių iššokančių nesklandumų stipriai sumažėjo ir, kadangi jokių kitų pokyčių mano gyvenime neįvyko, esu linkusi laurus kabinti šiam kremui.

Ir dar vienas labai smagus dalykas apie šį kremą yra tas, kad jame įlašinta morkų sėklų eterinio aliejaus. Turbūt žinote, kas būna, kai geri daug morkų sulčių. Tas pats ir su kremu – naudojant reguliariai turėtų išlysti savaiminis sveikas įdegis. Laukiu, nes ant savo tabula rasa tikrai turiu pastebėti.

Pagrindiniai pliusai tokie. Nežinau, ar dar turėčiau vardyti, jog „Marmozel“ veido kremas – visiškas gamtos vaikas. Jame nerasite jokio nenatūralaus produkto, cheminio elemento ar sintetinio konservanto. Viskas maišyta rankomis, naudoti aukštos kokybės aliejai, rožių vanduo ir lietuviškas ekologiškas bičių vaškas.

Agnė
Susiję įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *