Apžvalga: „Odylique“ drėkinamasis rožių kremas

roziu_ziedlapiai
Nemėgstu rožės kaip gėlės ir paskutinį iš visų įmanomų gaminių rinkčiausi tą, kuris kvepia šia dygle. Gyvenime populiarioji rožė buvo tiek išeksploatuota, kad viskas, kas turi bent kiek rožiškumo, man turi ir pabodusio princesiškumo.

Kaip ten bebūtų, pastaruoju metu per gyvenimą einu prieš plauką. Spaudžiu penkerius metus neliestą alijošių, veidą tepu aliejais, kvėpinuosi eterinių aliejų kvepalais. Matyt, atėjo laikas ir rožei.

roziu_kremas_odylique
„Odylique“ ekologiškas drėkinamasis rožių kremas

Tai antioksidacinių savybių turintis dieninis veido ir paakių kremas (naudingas privalumas), skirtas visų tipų odai. Manoji sausa ir dirgli, tad, buvau tuo tikra, pamaiviškas rožių kremas jos sveikatai mažai kuo padės.

Turiu pripažinti, kad 95 proc. ekologiškas rožinis produktas privertė pakeisti nuomonę. Visų pirma siaubingai skaniai kvepia (nesigilinau, ar rože), stipriai drėkina ir maloniai gula. Kremas gerai įsigeria, bet efektas lieka – patogus minkštumo ir elastingumo jausmas.

Mano nedideliam pasąmoniniam džiaugsmui visuos šiuos stebuklus sukelia ne vien rožė. Kreme yra taukmedžių sviesto, simondsijų aliejaus, alavijų sulčių, šaltalankių ir rožių eterinio aliejaus, rožių hidrolato. Kadangi aliejai kupini A ir E vitaminų, o šaltalankiai Omega-7 riebiųjų rūgščių, kremas natūraliu būdu padeda kovoti su laisvaisiais radikalais ir ankstyvu senėjimu.

O kas svarbiausia, kreme nėra jokių kenksmingų cheminių medžiagų, dirbtinių kvapiklių ir dažiklių bei kitokių sveikatai žalingų ingredientų, kurie paprastai būna parduotuviniuose Princesių Rožių produktuose. Visų kompanijos „Essential Care“ gaminių švara yra patvirtinta „Soil Association“ sertifikatu.

Kaina: 23,33 Lt (15 ml), 69,71 Lt (50 ml).
Įsigyti galima „Livinn“ parduotuvėse.

Agnė
Susiję įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *