Apžvalga: „Aubrey“ rožinė linija odai ir plaukams

rosa_mosqueta

Vieno seminaro metu sužinojau, kad sausa oda – stresų ir nervinės įtampos kamuojamo žmogaus požymis. Nors valdyti savo emocijas nėra taip paprasta, kaip užsitepti drėkinamąjį kremą, dirbti reikia abejomis kryptimis. Apie balansuojančiąją kvapų galią rašiau jau anksčiau, todėl dabar – apie pagalbą sausėjančiam fiziniam kūnui su „Aubrey“.

„Aubrey“ yra natūralios kosmetikos gamintojas iš JAV. Jis yra vienas iš ekologiškos kosmetikos pradininkų, tačiau sertifikuoja tik nedidelę dalį savo produkcijos. Nors įprasta manyti priešingai, sertifikato neturėjimas dar nereiškia, kad gamintojo produktuose knibžda kenksmingų sintetinių medžiagų (tai galima patikrinkti panagrinėjus sudėtį). Dažnu atveju sertifikato atsisakoma dėl to, kad nepaklitų produkto kaina, mat sertifikavimo procesas ženkliai augina tokio produkto kaštus.

Sausai odai palepinti „Aubrey“ turi laukinės rožės – muskusinių erškėtuogių (Rosa Mosqueta) liniją, apimančią viso kūno priežiūrą. Kainos vidutinės ir šiek tiek aukštesnės, todėl šiuo atveju galima pasidžiaugti, kad netenka primokėti už sertifikatą. „Aubrey“ priežiūros priemonių galima rasiti „Livinn“ parduotuvėse.

rosa_mosqueta_prabangus_ranku_ir_kuno_losjonas

„Rosa Mosqueta“ prabangus kūno ir rankų losjonas

Turtingas drėkinamosiomis medžiagomis rankų ir kūno losjonas švelniai, pradžioje baltai tepasi, akimirksniu įsigeria. Nors kremo gretai ant kūno nelieka (idealu vasarą!), minkštumo ir komforto jausmas nedingsta niekur. Lyginant su kitais „Aubrey“ losjonais, šis ypač gerai nuramina ir atstato sudirgusią sausą odą.

Spalva švelniai rausva, perlamutrinė. Kvapas sodrus, organinis. Veikliosios medžiagos: muskusinių erškėtuogių aliejus, vitaminas C, simondsijų ir makadamijos riešutų aliejus.

Kaina 46,60 Lt (237 ml).

RosaMosqueta-Shampoo               RosaMosqueta-Conditioner
„Rosa Mosqueta“ maitinamasis šampūnas ir kondicionierius

Tinka visiems, bet dar labiau gelbsti sausus, dažytus plaukus. Po jaunystės triukų turėdama būtent tokius, buvau praradusi viltį, kad išsitrinkusi plaukus vien šampūnu (o dar natūraliu), negirgždinsiu jų kaip vielų. Tačiau po „Rosa Mosqueta“ šampūno jie buvo kur kas švelnesni nei įprastai, o po kondicionieriaus tapo tobulai minkšti ir glotnūs.

Tiesa, šampūnas silpnai putoja, bet tai tik ženklas, kad jame nėra šiurkščių surfaktantų (plaunamųjų medžiagų). Čia taip pat nėra parabenų, naftos chemijos produktų. Veikliosios medžiagos: kukurūzų sirupas, muskusinių erškėtuogių aliejus, taukmedžio sviestas.

Konficionierius savo sudedamosiomis dalimis taip pat draugiškas vartotojui, o veikia ir gydo: amino rūgštys, asiūklių ekstraktas, muskusinių erškėtuogių aliejus. Kvapas labai malonus, salsteri.

Šampūno kaina 39,91 Lt (325 ml).
Kondicionieriaus kaina 32,45 Lt (118 ml).

Agnė
Susiję įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *